COVID-19 BİYOLOJİK SALDIRI OLABİLİR!

Kategoriler Haberler0 yorum

Sayın Dr. Gönül Malat 5 Haziran 2020’de hekimcebakis.org adresinde kaleme aldığı “Ölüm Fazla Mesai Yapınca!*” isimli çalışmasında demişti ki bu süreç bizleri “Maslow piramidinin başına döndürdü.” Önceden savaş kavramının hedefi bahsi geçen piramitte güvenlik noktasıydı. Hedefin güvenlik düzeyinin tahrip edilmesi ve ‘özgürlük getireceğiz’ söylemleriyle parçalanan devletlerin insanları, yurtlarını terk etmek zorunda kalıyor -petrol ve enerji meseleleri+vaat edilmiş topraklar zulmü-, yurtlarında kalmayı tercih edenler ise ya savaşın kurbanı oluyor -terör grupları oluşum süreçlerinde bilinç manipülasyonu, özgürlük savaşçısı söylemleriyle başka coğrafyalarda eyleme yönlendirim vd.- ya da katlediliyordu.

Savaş anlayışının merkezine ‘dünya insanlığını’ yerleştiren, yangını ‘Fiziksel İhtiyaçlar’ -nefes alma hakkı- noktasında ateşleyen; kısaca hedefine ‘İNSANI’ koyan bu plan kimlerin eseridir?

Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisi çerçevesinde değerlendirirsek; piramidin en üst basamağında yer alan insanların dâhi kendini bir anda en alt basamakta bulduğu; başarıların ve prestijin online platformlarda devam edilmesine çalışılan; arkadaşlık, aile ilişkilerinin arasına sosyal mesafeler konulmasına neden olan; güvenlik ihtiyacı çerçevesinde özgür yaşam modellemesini korku imparatorluğuna çeviren; bu senaryoyu yazan ve kurgulayanlar şu anda hangi mahzenlerde saklanmaktadır? MEDYAYI GÖREVE DAVET EDİYORUM! Gerçeklerin farkına varan bilim insanlarını komplo teorisyeni olarak ünvanlandıran MEDYAYI! “BUGÜN HEDEF İNSANDIR!” ifademi 2019 yılında kaleme aldığım “KAYBETMEK KAZANMAKTIR” isimli kitabımda belirtmiştim.

İfademi tekrar ediyorum:

BUGÜN HEDEF İNSANDIR!

– ÖMER MEMOĞLU

*Dr. Gönül Malat, “Ölüm Fazla Mesai Yapınca!”, 5 Haziran 2020, hekimcebakis.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir