HAİNİ BOĞMAK TÜRK’ÜN LİTERATÜRÜNDE DÜĞÜNDÜR!

Kategoriler Haberler0 yorum

Okyanus ötesi projelerle Türk’ün bağımsızlık karakteristiğine saldırıda bulunan CIA-Tavistock uzantılarının; peygamber ocağımız olan Şanlı Türk Silahlı Kuvvetlerimize, memleketimizin akademik kadrolarına, açıkça memleketimizin tüm kurumlarına sızdığı, devletimizin içinde paralel bir yapılanma kurdukları; bu milletin silahı, bu milletin şerefli üniforması, bu milletin savaş uçakları ile milletimize saldırdıkları hain bir darbe girişiminin geri püskürtülmesinden; onurlu bir demokrasi zaferinden, 15 Temmuz’dan bahsediyorum.

Bugün bu onurlu mücadelenin 4. yılı… Milletimizin yüreğindeki iman, kalbindeki vatan sevdası, asırlardır DNA’sına işlemiş olan bağımsızlık karakteristiği ve zalime teslim olmaktansa “kaybedeceksek savaşarak kaybedelim” mottosuna olan inancıyla kaybederken kazandığı; bağımsızlık mücadelesinden yılmadığı, yıkılmadığı, asla teslim olmadığı; bilimde, ilimde, irfanda aydın yarınlara olan inancıyla umutsuzluğa kapılmadığı, merhametlilerin en merhametlisinden ümidini asla kesmediği, göğsünü kurşunlara siper ederek “yeter ki şanlı bayrağımız gönderde şereflice dalgalansın” dediği, “Canı, cananı, bütün varımı alsında Hüda” diyerek canından geçip, vatanından vazgeçmediği; evladını feda eden analarımızın gözyaşları sel olup oluk oluk akarken “Vatan sağolsun yavrum!” dediği, bu onurlu milletten, TÜRK MİLLETİNDEN, bu ŞANLI MİLLETTEN bahsediyorum!

Türk milletinin canından geçtiği yine de bağımsızlığından, kararlılığından, kutlu yürüyüşünden vazgeçmediği; haine-zalime-arsıza boyun eğmediği onurlu günün adıdır 15 Temmuz. Allah bu milleti bir daha böyle bir sınavla karşı karşıya bırakmasın! Ancak sanmasınlar ki bir sonraki hainliklerinden, planlarından, projelerinden, denemelerinden korktuğumuzdan bu duayı ediyoruz.

Bu onurlu milletin şerefli marşı “Korkma!” diye başlar, “İstiklâl!” diye biter!

Maçası yiyen varsa, buyursun gelsin!

Haini boğmak, Türk’ün literatüründe düğündür!

Bağımsızlık, bu şanlı milletin DNA’sına işlemiş karakteristiğidir!

Türk’ün sabrını denemeye kalkmayın; eğer denemeye kalkarsanız, elbet taşarız, kâbus olur yağarız üstünüze!

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’müz kutlu olsun.

Demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Aziz ruhları şad olsun!

Tanrı Türk’ün yâr ve yardımcısı olsun!

Tanrı Türk’e yar olsun!

– Ömer MEMOĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir